n/a
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| elementType | "object" |
| id | "38699" |
| start | "0" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Pimcore\Bundle\AdminBundle\Controller\Admin\ElementController::getVersionsAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.admin" |
| _pimcore_context | "admin" |
| _route | "pimcore_admin_element_getversions" |
| _route_params | [] |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| cookie | "AWSALB=s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7+T5Qtsro8RlAIfbPLpve/+oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO; AWSALBCORS=s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7+T5Qtsro8RlAIfbPLpve/+oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO; AWSALBTG=50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I+8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1+AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h; AWSALBTGCORS=50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I+8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1+AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h" |
| host | "ps.dp-uat.citroen.in" |
| user-agent | "Amazon CloudFront" |
| via | "2.0 3810876dcc6823c5e008a08f16061816.cloudfront.net (CloudFront)" |
| x-amz-cf-id | "Z6w3zHemIh6FtgPgghcUXUjreJPnNI2Ry4-CgFvGZfvRjjyIWjCRrw==" |
| x-amzn-trace-id | "Root=1-69cef3eb-3b44c2db6ebf537f37bb6ed1" |
| x-forwarded-for | "216.73.216.23, 64.252.74.160" |
| x-forwarded-port | "443" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "private, must-revalidate" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 22:55:39 GMT" |
| expires | "Tue, 01 Jan 1980 00:00:00 GMT" |
| location | "/admin/login?perspective=" |
| pragma | "no-cache" |
| x-debug-token | "97e64d" |
| x-powered-by | "pimcore" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| AWSALB | "s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7 T5Qtsro8RlAIfbPLpve/ oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO" |
| AWSALBCORS | "s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7 T5Qtsro8RlAIfbPLpve/ oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO" |
| AWSALBTG | "50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I 8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1 AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h" |
| AWSALBTGCORS | "50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I 8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1 AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| (no data) | |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/web" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/web" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_COOKIE | "AWSALB=s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7+T5Qtsro8RlAIfbPLpve/+oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO; AWSALBCORS=s8ExL8WWNrz8pH8Jwk0uube4vDANYGkjfF9293se0TEV3qC1H2xXshs0QIvCcZWA7bNA7Hiqs7+T5Qtsro8RlAIfbPLpve/+oCw/IMXxC0eOBRnkt3Dp6XE1ptvO; AWSALBTG=50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I+8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1+AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h; AWSALBTGCORS=50jPYY7/bRr71Hwwi/2/0e0x/p/xFx3dv4ENQL71iMbq/yxr9NUb2eu1x1Kz3PoU59XjyrqgmocTSoF9I+8f2k1vP8Plesfz3zsp0dnP0YP3nZxn65119HR5RjpidxmCt1+AoSmU/9DIiYQqB28yHfXDRUWBeNmXwF0/88xYCD7h" |
| HTTP_HOST | "ps.dp-uat.citroen.in" |
| HTTP_USER_AGENT | "Amazon CloudFront" |
| HTTP_VIA | "2.0 3810876dcc6823c5e008a08f16061816.cloudfront.net (CloudFront)" |
| HTTP_X_AMZN_TRACE_ID | "Root=1-69cef3eb-3b44c2db6ebf537f37bb6ed1" |
| HTTP_X_AMZ_CF_ID | "Z6w3zHemIh6FtgPgghcUXUjreJPnNI2Ry4-CgFvGZfvRjjyIWjCRrw==" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "216.73.216.23, 64.252.74.160" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "443" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin" |
| PHP_SELF | "/app.php" |
| PIMCORE_ENVIRONMENT | "dev" |
| QUERY_STRING | "elementType=object&id=38699&start=0" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "elementType=object&id=38699&start=0" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/admin/element/get-versions" |
| REMOTE_ADDR | "10.11.20.233" |
| REMOTE_PORT | "60012" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "http" |
| REQUEST_TIME | 1775170539 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775170539.2228 |
| REQUEST_URI | "/admin/element/get-versions?elementType=object&id=38699&start=0" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/web/app.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app.php" |
| SERVER_ADDR | "172.17.0.3" |
| SERVER_ADMIN | "netadmin@allindia.com" |
| SERVER_NAME | "ps.dp-uat.citroen.in" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.52 (Ubuntu) Server at ps.dp-uat.citroen.in Port 80</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.52 (Ubuntu)" |
| SYMFONY_ENV | "dev" |